Atraktivní utkání proti Kometě nabídlo 11 gólů, rozhodl tříbrankový Tomeček

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Ten, kdo si v úterý podvečer našel cestu do plecharény na zápas Kohoutů proti Kometě určitě neprohloupil. Viděl akční zápas plný gólů – vždyť jich padlo celkem 11! Skóre utkání sice otevřela Kometa, nicméně Hanáci díky trefám Lukáše Nahodila, Vojtěcha Tomečka a Tobiáše Handla skóre otočili. Naopak druhá třetina byla v režii hostů, kterým se podařilo vyrovnat po gólech Jakuba Orsavy a Luboše Horkého. Potom se sice Hanáci po využité přesilovce opět dostali do vedení, jenže Kometa ještě do konce třetiny srovnala. Ve třetí třetině nejprve využila přesilovku Olomouc zásluhou Tomečka, krátce nato se ale v početní výhodě prosadila také Kometa. V prodloužení pak zkompletoval hattrick Vojtěch Tomeček.