Demolice v plecharéně! Hanáci vyprovodili Kometu 5 góly

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Celkem 7 gólů přineslo utkání mezi Olomouci a Kometou. V 11. minutě poslal do vedení domácí tým exbrněnský Lukáš Kucsera, který byl blízko i druhému gólu, nakonec se však v situaci před Vejmelkovou bránou nejlépe zorientoval Petr Kolouch. Opravdová kanonáda ale přišla ve druhém dějství – v čase 20:24 se prosadil Jan Knotek, radost Hanáků však o minutu později zchladil Vojtěch Střondala. Když na světelné tabuli svítil čas 22:21 skóroval po skvělé individuální akci Jakub Navrátil. Z olomoucké strany to však pořád nebylo vše, ve druhé třetině zaznamenal gól ještě Tomáš Gřeš. Brno se nenechalo zdeptat nepříznivým stavem a ve třetí třetině se tlačilo do útoku. Jejich snaha byla odměněna gólem Petera Muellera, jenž zároveň uzavřel gólový účet utkání.