Devátá třída doma s Porubou pouze remizovala 3:3

Emil Weiss
O L O M O U C – V prvním mistrovském zápase v sezoně domácí Olomouc přivítala na svém zimním stadionu mužstvo z Poruby. V utkáních s hosty nebývá nouze o góly a zajímavé momenty. V sobotním utkání se to ale moc nepotvrdilo. Hanáci hráli s Porubou herně poměrně vyrovnanou partii. Kohoutům se dařilo hlavně v první třetině, kterou vyhráli 3:1 a v ní soupeře herně předčili. Velký obrat ale nastal ve druhé třetině, kterou hosté vyhráli. Dali dva góly v přesilovkách a tím srovnali utkání na 3:3. Kohouti se snažili v závěru poslední třetiny ještě výsledek otočit na svoji stranu, ale nedokázali šance proměnit v góly. K tomu jim nepomohla ani přesilovka 5 na 3. Dělba bodů je asi spravedlivým vyjádřením průběhu utkání. Vadou na „kráse“ bylo mnoho vyloučených hráčů (6 domácích a 8 hostů).