Dorost promarnil tříbrankový náskok. Z Přerova odjel bez bodu

Johan Čáp
P Ř E R O V – Už v pořadí páté hanácké derby mezi Olomoucí a Přerovem si nachystal itinerář ELIOD extraligy pro hráče dorosteneckého věku. Nicméně únorová sobota nepřinesla změnu trendu, popáté z pěti pokusů se totiž o vítězství postarali znovu Zubři. Duel na jejich půdě ale neměl zpočátku jednoznačný průběh, když po prvních šesti minutách vedla Olomouc už dokonce o tři branky. Svěřenci zkušeného trenéra Petra Fialy však svůj náskok neuhájili, soupeř dokázal ještě během třetí třetiny vyrovnat a ve 31. minutě vedl už 5:3. Stanislavu Rudovi se sice ještě povedlo završit hattrick, prohře mladých kohoutů nicméně nezabránil. Ti padli i v nadstavbovém prodloužení a domů tak odjížděli bez bodového zisku.