Dorostenci rozstříleli Zlín, v utkání padlo celkem 9 gólů

Kristýna Nováková
O L O M O U C – Ačkoli první třetina utkání mezi dorostem Olomouce a Zlínem vůbec nenasvědčovala tomu, že by v plecharéně bylo vidět hodně gólů, opak byl pravdou - k vidění jich bylo celkem 9! Gólový účet utkání otevřel hostující Čech, Hanáci však stihli ještě do zaznění sirény vyrovnat gólem Ludvíka Navrátila. 19 vteřin po začátku druhé třetiny se trefil Dominik Jeřábek, na 3:1 zvýšil Adam Szabó a chvíli poté se znovu prosadil Jeřábek. V poslední třetině dokázali hosté utkání přece jen trochu zdramatizovat. Na 5:1 sice zvyšoval Nickolas Miškovský, poté se ale dvakrát za sebou o slovo přihlásili hosté, konkrétně Filip Kanáč a Patrik Čech. Za domácí pak necelých 8 minut před koncem základní hrací doby upravoval Petr Ševčík na konečných 6:3.