FOTO: Fanoušci si zabruslili s Pojišťovnou Generali a.s. a hráči A-týmu

Klub
O L O M O U C – Úterní podvečer patřil na zimním stadionu v Olomouci zábavě! Olomoucký hokejový klub ve spolupráci s Pojišťovnou Generali a.s. uspořádal pro své fanoušky dvouhodinové bruslení s doprovodným programem.

Fanoušci HC Olomouc měli možnost zabruslit si s hráči olomouckého „áčka“. Akce se konkrétně zúčastnil obránce Jan Jaroměřský a útočníci Vilém Burian a David Ostřížek. Ti byli s fanoušky na ledě po celé dvě hodiny konání akce a ochotně rozdávali autogramy či pózovali na fotky.

O doprovodný program se postaral trenér brankářů Jan Littner se svými svěřenci, na kterých si všichni zájemci mohli vyzkoušet střelbu na bránu. Přítomen byl také brankář SOHO Olomouckých kohoutů a jeho spoluhráči, kteří si pro fanoušky krom střelby nachystali také možnost vyzkoušet si sledge, tedy sáňky, na kterých se sledge hokej hraje. Této příležitosti využil také Jan Jaroměřský a řada fanoušků následovala jeho příklad.

Malé i velké fanoušky pak bavil maskot klubu Kokrhél ve spolupráci s maskotem Pojišťovny Generali a.s. Podívejte se do naší fotogalerie na momentky z celé akce!