FOTO: Hráči Mory se podepisovali na autogramiádě v obchodním centru

Ondřej Kubát
O L O M O U C - Matěj Pekr, Martin Janáček a Radek Meidl se podepisovali na autogramiádě v obchodním centru Olympia ve Velkém Týnci. Na akci, kterou pořádal Radegast ve spolupráci s HC Olomouc, dorazily desítky lidí. V průběhu večera si mohly zastřílet na maketu gólmana, získat spoustu cen včetně vstupenek na sobotní zápas proti Rebelu a samozřejmě si nechat podepsat hráče na libovolný předmět.

"Myslím, že to bylo super. Přišlo poměrně dost lidí, zastříleli jsme si s nimi, rozdali jsme pár autogramů, takových akcí by klidně mohlo být více," pochvaloval si obránce Mory Martin Janáček.

Moderátor akce vždy zorganizoval střelecký souboj mezi vybraným fanouškem a hráčem. Pokud zvítězil fanoušek, mohl si kromě vstupenky na sobotní duel proti Havlíčkovu Brodu odnést papírovou přilbu, puk, nebo fandítko ve tvaru pivní lahve. "Góly jsem si nepočítal," smál se Janáček, když hodnotil svou střeleckou úspěšnost.

Klub hodlá v podobných propagačních akcích pokračovat. Cíl je jediný – pozvednout zájem Olomoučanů o hokej ve městě. "Je to jenom dobře, potřebujeme nalákat fanoušky, protože před zaplněnými tribunami se nám hraje o hodně lépe," nechal se před blížícím se play-off slyšet Janáček.

Klub zároveň děkuje všem skalním fanouškům HC Olomouc, kteří se akce zúčastnili.

Fotoreportáž z autogramiády