FOTO a VIDEO: Fanoušci si zabruslili s Pojišťovnou Generali a.s a hráči A-týmu

Josef Prášek
O L O M O U C – Hanáci ve spolupráci s Pojišťovnou Generali a.s. uspořádali veřejné bruslení s doprovodným programem, které se uskutečnilo ve středečním podvečeru. Kdo z hráčů si vyzkoušel výbavu sledge hokejistů?

Celé akce se zúčastnili i zástupci „A“ týmu, konkrétně útočníci Jan Káňa, Petr Kolouch, Vojtěch Tomeček, Tobiáš Handl a Marek Laš. Poslední jmenovaný si spolu s ostatními fanoušky vyzkoušel i sáňky ze sledge hokeje.

„Bylo tu super, lidi si mohli nejen zabruslit, ale i vystřelit na brankáře a popovídat si s hráči. Já si vyzkoušel i sledge hokej. Ze začátku jsem měl problém udržet rovnováhu, je to o velkém cviku. Musím vyslovit velký respekt všem hráčům, co s tím hrají,“ komentoval Marek Laš.

Fanoušci si mohli od zmíněných hráčů nechat podepsat kartičky a vyfotit se s nimi. Kromě hokejistů z A-týmu byli přítomni také brankáři mládežnických týmů Olomouce. Jedním z nich byl junior Vojtěch Mokrý. „Určitě to byla pro fanoušky dobrá zkušenost. Mohli jsme se společně více spřátelit,“ chválí celý program mladý gólman. A jak mu to šlo proti fanouškům? „Dostal jsem určitě hodně branek, ale museli jsme udělat i radost dětem… takže někdy jsme je nechali dát gól,“ smál se.

Celý podvečer se staral o zábavu také maskot klubu Kokrhél. Podívejte se na momentky z celé akce do naší fotogalerie.