Fan Club HC Olomouc pořádá zájezd do Havlíčkova Brodu

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá autobusový výjezd do Havlíčkova Brodu. Po více než měsíční pauze se koná další zájezd na venkovní utkání olomoucké Mory. Na duel do Vrchlabí se autobus nepodařilo vypravit, jelikož se přihlásilo málo lidí. I proto pořádá Fan Club výjezd do Havlíčkova Brodu.

Havlíčkův Brod se stal v posledních letech tradičním městem, kam vyrážely desítky olomouckých fanoušků, ať se jednalo o mistrovská utkání či zápasy předkola play-off.

HC Rebel Havlíčkův Brod

Pojeďte podpořit naše hráče a pomoct jim svými hlasivkami k dalším bodům z venkovního kluziště!

Sraz: sobota 13. listopadu 2010 ve 12:45 na parkovišti u Billy (u letadla).
Odjezd: 13. listopadu 2010 v 13:00 z parkoviště u Billy (u letadla).

Cena pro členy Fan Clubu HCO o.s: 250 Kč/os. + vstupné 60 Kč.

Cena pro ostatní: 300 Kč/os. + vstupné 60 Kč.

Počet volných míst je průběžně aktualizován na oficiálním webu Fan Clubu www.fan-zone.cz.

Zaplatit můžete nejpozději na domácím utkání s Třebíčí ve středu 10. listopadu 2010 na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

FOTO: fan-zone.cz