Fan Club Mory pořádá pochod městem

Fan Club HCO, o. s.
O L O M O U C - Fanoušci Mory sdružení do Fan Clubu pořádají již tuto středu před prvním mistrovským zápasem s Kadaní pochod na zimní stadion. "Aby byla atmosféra na zápase pořádně pekelná, je potřeba naladit hlasivky a náladu předem a upozornit ty obyvatele Olomouce, kteří z nějakého důvodu netuší, že se tady hraje skvělý hokej, že musí jít pomoci tradičně skvělým fandům vytvořit ten správný domácí kotel," píše se v tiskové zprávě Fan Clubu.

Proto se Fan Club HC Olomouc o.s. rozhodl ve středu 15. září 2010 uspořádat již třetí ročník pochodu na úvodní zápas první hokejové ligy. Pochod bude zahájen v 16:30 hodin shromážděním na Horním náměstí v Olomouci, poblíž Sloupu Nejsvětější trojice. Dále se pak kolem 17:15 vydá po trase Horní nám. – Riegrova – nám. Národních hrdinů – Legionářská – Hynaisova – Zimní stadion.

Účastníci pochodu budou oblečeni v klubových barvách, ponesou klubové vlajky a budou cestou povzbuzovat svůj tým bojovými pokřiky a chorály za doprovodu několika bubnů.

Fan Club věří, že loňská účast bude překonána a do pochodu se zapojí alespoň stovka fandů a že se účastníci budou bavit alespoň tak, jako tomu bylo v ročnících minulých.