Fan Club pořádá mimořádnou schůzi, řešit se budou výjezdy do Ústí nad Labem

Redakce
O L O M O U C – Semifinálové boje se nezadržitelně blíží. Zatímco v prvních dvou duelech, které se odehrají v pátek a v sobotu, využijí domácího prostředí olomoučtí hokejisté, v úterý a ve středu následujícího týdne se série přesune na sever Čech. A právě kvůli těmto duelům svolal Fan Club HC Olomouc mimořádnou schůzi, na které se budou projednávat možnosti cesty.

Pokud již nyní uvažujete, že byste příští týden rádi zavítali na třetí, resp. čtvrtý duel semifinále, rozhodně si nesmíte nechat ujít schůzi olomouckých fanoušků. „Zatím nevíme, jak bychom do Ústí cestovali. Můžeme autobusem nebo vlakem. Dále se musíme domluvit, zda tam přespíme nebo pojedeme jen na jedno utkání,“ naznačil prezident občanského sdružení Fan Club HC Olomouc Oto Weinlich.

Mimořádná schůze se uskuteční v pátek 8.3.2013 od 16:00 v restauraci U Fleka, která se nachází na rohu ulic Palackého a Krapkova (5 minut chůze od zimního stadionu).