Fan Club pořádá první výjezd roku 2011, do Havlíčkova Brodu

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o. s. pořádá autobusový výjezd na utkání 34. kola první hokejové ligy do Havlíčkova Brodu. Zápas se hraje v sobotu 8. ledna a jako jediný z celé nadstavbové části připadá právě na víkend. Z tohoto důvodu se Fan Club rozhodl vypravit autobus.

Fan Club byl naposledy na výjezdu těsně před Vánoci v Chrudimi. Mezi svátky nestihl autobusy narychlo vypravit, možnost podívat se organizovaně na venkovní utkání tak přichází až nyní.

HC Rebel Havlíčkův Brod

"Pojedeme na Vysočinu, tentokrát do Havlíčkova Brodu. Tento výjezd připadá v nadstavbové části 1. ligy jako jediný na sobotní termín, proto očekáváme, že si uděláte čas a pojedete naše Kohouty podpořit. Venku hraje Mora opravdu jinak a mnohdy lépe," zve vedení Fan Clubu příznivce Mory na výjezd.

Informace o výjezdu

Sraz: Sobota 8. ledna 2011 v 13:15 na parkovišti u Billy (u letadla).

Odjezd: Sobota 8. ledna 2011 v 13:30 z parkoviště u Billy (u letadla).

Cena: 250,- Kč/os. + vstupné 60,- Kč.

Zaplatit můžete pouze ve středu 5. ledna 2011 na domácím utkání s Berounem na obvyklém místě v chodbě na straně za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

Více informací získáte na stránkách Fan Clubu.

FOTO: www.fan-zone.cz