Fan Club pořádá výjezd na pondělní i úterní zápas čtvrtfinále

Redakce
O L O M O U C – Brány základní části se uzavřely a to znamená jediné. Nejdůležitější část sezóny se nezadržitelně blíží a vy můžete být u toho. Olomoučtí Kohouti získali pro čtvrtfinále soupeře z východních Čech, v pondělí a v úterý pocestují Hanáci do Hradce Králové. Pojeďte společně s dalšími fanoušky podpořit v důležitých momentech svůj tým. Občanské sdružení Fan Club HC Olomouc pořádá na obě utkání autobusový výjezd.
⇒ Královští lvi Hradec Králové

Hanáci sehrají na stadionu Hradce Králové dvě utkání a to následující pondělí (25.2.) a úterý (26.2.). Vedení fan clubu se rozhodlo na obě utkání uspořádat autobusové výjezdy. Cena každého z nich je stanovena na 180,- Kč. Vstupenka v ní zahrnuta není.

Odjezd je naplánován vždy v 15:00 z parkoviště u Billy. Zaplatit výjezdy můžete na prvních dvou domácích zápasech čtvrtfinále play-off, tedy ve čtvrtek 21. února a v pátek 22. února. Prodej lístků do autobusů začne vždy 30 minut před daným zápasem, dále bude pokračovat o přestávkách, a to pokaždé v chodbě za trestnými lavicemi (u bufetu).