Fan Club pořádá výjezd na utkání první ligy do Hradce Králové

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o.s. pořádá první autobusový výjezd na mistrovské utkání I. ligy ledního hokeje v sezóně 2011/2012. Fanoušci se vydají v sobotu 8. října na duel do Hradce Králové. Zájemci se mohou hlásit na domácích zápasech Mory vždy o přestávkách u bývalého bufetu v chodbě na straně za trestnými lavicemi.
⇒ HC VCES Hradec Králové

"Do Hradce Králové tradičně jezdily desítky olomouckých fanoušků podpořit svůj klub. Na výjezdech panovala vždy výborná nálada, i když se třeba někdy Moře nedařilo. Věříme, že si skoro po půl roce opět zpříjemníme sobotní odpoledne autobusovým výjezdem," píše se na webových stránkách fanoušků Mory.

Utkání se hraje v sobotu 8. října od 17 hodin na zrekonstruovaném hradeckém zimním stadionu.

Informace o výjezdu

Sraz: sobota 8. října 2011 ve 13:45 na parkovišti u Billy (u letadla)
Odjezd: sobota 8. října 2011 ve 14:00 z parkoviště u Billy (u letadla)
Cena pro členy fanklubu: 180 Kč/os. + vstupné 60 Kč (v jednání vstupenky zdarma)
Cena pro ostatní: 230 Kč/os. + vstupné 60 Kč

Členové Fan Clubu HC Olomouc o.s., kteří zaplatili členský příspěvek za sezónu 2011/2012, se mohou hlásit na e-mailové adrese fchco@seznam.cz a zároveň využít příjemné slevy.

Zaplatit výjezd můžete během domácích utkání Mory (Benátky nad Jizerou – 24. září, Chomutov – 28. září a Most – 5. října), a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).

FOTO: www.fan-zone.cz