Fanoušci Mory pořádají výjezd do Jihlavy, utkání se hraje 28. září

Redakce
O L O M O U C – Olomoučtí hokejisté sehrají v sobotu 28. září duel na ledě Dukly Jihlava a vy můžete být u toho. Skupina Ultras Mora pořádá na utkání šestého kola, které se odehraje na jihlavském Horáckém zimním stadionu, autobusový výjezd. Zajistěte si své místo během domácích utkání proti Kadani a Berounu a vyrazte spolu s dalšími fanoušky podpořit olomoucké Kohouty v boji o další tři body do tabulky.
⇒ HC Dukla Jihlava

Olomoucká fanouškovská skupina Ultras Mora pořádá již druhý výjezd letošní sezóny. Ten první se uskutečnil v sobotu 14. září, kdy se hned dva plné autobusy vydaly na prestižní derby do Šumperku. Další možnost podpořit svůj tým společně s ostatními fanoušky máte v sobotu 28. září, kdy Moru čeká duel na Vysočině, kde se jí postaví tradiční prvoligový rival Dukla Jihlava.

Datum: sobota 28. září
Odjezd: cca 14:15 z parkoviště u Billy (u zimního stadionu)
Cena: cca 250 Kč

Zaplatit výjezd můžete na domácích zápasech Mory (18.9. Kadaň, 25.9. Beroun), a to o přestávkách na obvyklém místě za trestnými lavicemi (bývalý bufet).