Fanoušci jedou autobusem do Vrchlabí, připojte se!

Fan Club HCO, o. s., www.fan-zone.cz
O L O M O U C - Fan Club HC Olomouc o. s. pořádá autobusový výjezd na utkání 6. kola první hokejové ligy do Vrchlabí. "Jelikož jsme ještě ve Vrchlabí nebyli autobusem, rozhodli jsme se tento výjezd uspořádat," píše se v tiskové zprávě Fan Clubu. Připojte se i vy a jeďte podpořit hráče Mory do Podkrkonoší!

Sraz: 2. října 2010 ve 12:45 na parkovišti u Billy (u letadla).

Odjezd: 2. října 2010 ve 13:00 z parkoviště u Billy (u letadla).

HC Vrchlabí

Cena pro členy Fan Clubu: 300 Kč / os. + vstupné - studenti (nad 15 let po předložení studijního průkazu) 30 Kč, ostatní 60 Kč.

Cena pro ostatní: 350 Kč / os. + vstupné - studenti (nad 15 let po předložení studijního průkazu) 30 Kč, ostatní 60 Kč.

Počet volných míst je průběžně aktualizován na oficiálním webu Fan Clubu www.fan-zone.cz.

Zaplatit můžete ve středu 22. září 2010 na domácím utkání s Havlíčkovým Brodem na obvyklém místě na straně za trestnými lavicemi (v chodbě u bývalého proskleného bufetu), popřípadě nejpozději na domácím utkání s Hradcem Králové ve středu 29. září 2010.