Fanoušci pozor! Předprodej na předkolo play-off proti Zlínu odstartuje v sobotu!

Klub
O L O M O U C – Vrchol sezóny přichází! Už v pondělí 9. března zahájí kohouti vyřazovací boje předkolem Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy. A ty hned na úvod dostanou silný náboj, neboť se ponesou v duchu moravského derby! Soupeřem totiž Hanákům nebude nikdo jiný než zlínští Berani! Na domácím ledě se Olomouc představí v pondělí 9. 3. a v úterý 10. 3. Pro permanentkáře je nachystán přednostní předprodej – v sobotu 7. 3. od 14:00 do 18:00 na pokladnách ZS a od soboty 7. 3. od 12:00 do neděle 8. 3. do 8:00 přes internet. Volný předprodej bude spuštěn v neděli 8. 3. od 10:00.

Termínový plán předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy:

1. zápas: HC Olomouc - PSG Berani Zlín (pondělí 9.3. 17:00)
2. zápas: HC Olomouc - PSG Berani Zlín (úterý 10.3. 17:00)
3. zápas: PSG Berani Zlín - HC Olomouc (čtvrtek 12.3. 17:00)

Případně:

4. zápas: PSG Berani Zlín - HC Olomouc (pátek 13.3. 19:00)
5. zápas: HC Olomouc - PSG Berani Zlín (neděle 15.3.)

Cenové rozdělení vstupenek na předkolo Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy

Předkupní právo pro permanentkáře

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2019/20 mají předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy. Předkupního práva budou moci využít v termínech určených klubem. Vstupenky budou prodávány pouze na stejné místo, ke kterým náleží permanentky.

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2019/20

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2019/20 si budou moci svá místa obhájit v internetovém předprodeji na www.ticketportal.cz od soboty 7. 3. od 12:00 do neděle 8. 3. do 8:00, nebo v předprodeji na pokladnách ZS v sobotu 7. 3. od 14:00 do 18:00. Návod na pořízení vstupenek pomocí internetového předprodeje naleznete na konci článku.

Majitelé permanentek mají možnost využít předkupního práva na OBA zápasy pouze do neděle 8. 3. do 8:00!!

Volný prodej

Volný prodej vstupenek na zápasy předkola play-off hrané v pondělí 9. 3. a v úterý 10. 3. bude zahájen v neděli 8. března, kdy si všichni ti, kdo nevlastní permanentku ze sezóny 2019/2020, a nebo ji vlastní, ale nevyužili možnosti předkupního práva, budou moci pořídit vstupenky od 10:00 do 13:00 na pokladnách ZS. Volný prodej vstupenek na všechna neobsazená místa bude limitován v počtu 4 ks/zápas na osobu. Další termíny jsou pak uvedeny v termínovém rozvrhu níže.

V neděli 8. března v 10:00 bude spuštěn internetový předprodej na první i druhý domácí zápas předkola play-off i pro ty, co nevlastní permanentku ze sezóny 2019/2020. Rezervované vstupenky prostřednictvím internetového předprodeje si budete moci vyzvednout na odběrných místech Ticketportalu.

DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO FANOUŠKY Zlína!

Žádáme fanoušky Zlína, aby si kupovali vstupenky pouze do hostujících sektorů C, tj. do sektorů C1, C2, C3, C Stání, C3 Hosté. Z bezpečnostních důvodů nebudou fanoušci Zlína vpuštěni do ostatních sektorů, případně budou z těchto sektorů vykázáni do hostujících sektorů C.

Vzhledem k bezpečnostním opatřením budou na zápasy proti Zlínu upraveny vstupy fanoušků na zimní stadion. Další informace budou včas zvěřejněny na našich stránkách.

Termínový kalendář předprodeje vstupenek

sobota 7. 3. spuštění prodeje POUZE pro permanentkáře na Tickerportalu – 12:00 (návod na konci článku)
sobota 7. 3. prodej vstupenek POUZE pro permanentkáře na pokladně ZS (14:00 – 18:00)
neděle 8. 3. spuštění volného prodeje na Ticketportalu (10:00)
neděle 8. 3. volný prodej vstupenek na pokladně ZS (10:00 – 13:00)
pondělí 9. 3. pokladny otevírají 2 hodiny před začátkem zápasu
úterý 10. 3. pokladny otevírají 2 hodiny před začátkem zápasu

POZOR: Ve volném předprodeji bude možné na jeden zápas zakoupit maximálně 4 vstupenky na osobu!

Slevy

Děti do 120 cm – zdarma bez nároku na sedačku.
Vozíčkáři, kteří jsou držiteli průkazů ZTP/P – vstup zdarma (+ 1 doprovod také zdarma). Vozíčkáři i jejich doprovod musí poslat žádost nejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před daným utkáním na akreditace@hc-olomouc.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY FANOUŠKY!

Vedení klubu prosí fanoušky, aby na utkání přišli s dostatečným časovým předstihem. Turnikety na zimním stadionu nejsou schopny během několika málo minut pojmout stovky lidí. Děkujeme za pochopení.

Návod nákupu vstupenek přes TICKETPORTAL prostřednictvím předkupního práva pro držitele permanentek ze sezóny 2019/2020