Už od konce uplynulého ročníku se na zimním stadionu pracovalo na přestavbě bývalé restaurace. V jejích prostorách nově sídlí Fanshop HC Olomouc, který je tak blíž fanouškům. „Rekonstrukce probíhala už od dubna. Nově má fanshop pod svou správou HC Olomouc, a právě proto se přestěhoval do bývalé restaurace,“ prozradila Veronika Brtníková.

Manažerka fanshopu rozhodně nezahálí a pro fanoušky chystá řadu novinek. „Novinkou před začátkem sezóny jsou nové šály, trička nebo mikiny. V budoucnu se fanoušci mohou těšit i na další nové věci. Permanentkáři získají po předložení kupónů, které obdrželi při nákupu permanentky, desetiprocentní slevu,“ řekla manažerka fanshopu.

Své dotazy a připomínky mohou fanoušci posílat na e-mail info@fanshopolomouc.cz. Volat pak můžou na telefonní číslo 601 368 678. Informace najdou také na webových stránkách www.fanshopolomouc. nebo facebookové stránce Fanshop HC Olomouc. Fanshop bude otevřen vždy od pondělí do pátku od 11 do 18 hodin a v neděli dvě hodiny před domácím utkáním.