HC Olomouc a Radegast zvou fanoušky na setkání s hráči u piva!

O L O M O U C – Stejně jako v minulých letech, i tentokrát se pro fanoušky připravuje poměrně tradiční setkání u piva. Akce proběhne v baru D2 na Palackého ulici kousek od zimního stadionu. Přijď oslavit druhé výročí piva Radegast v extralize společně s hráči Mory Pavlem Paterou, Jiřím Trvajem a Ivanem Majeským. Kromě správně hořkého piva se můžeš těšit na rozhovory s hráči, autogramiádu a soutěže o zajímavé ceny. Využij možnost potkat se s hráči a probrat hokej ze všech stran.

Už potřetí se můžete těšit na povídání se svými oblíbenci u piva. A nejen to! Připraveny pro vás budou i soutěže o ceny od HC Olomouc a možnost vyzpovídání olomouckých hráčů. Zlatým hřebem večera bude čepování piva Radegast v podání členů Kohoutí kabiny a autogramiáda.

⇒ Kapitán Mory Pavel Patera

„Těším se, že budeme i jinde než na zimáku a že budeme v hospodě s fanoušky. Pivo už jsem několikrát točil, tak doufám, že jim ode mě bude chutnat,“ usmíval se Pavel Patera.

Ne každý měl možnost stoupnout si za bar a čepovat pivo, Pavel Patera se ale na svou novou úlohu během večera těší. „Myslím, že problém mít nebudu. Táta měl restauraci a párkrát jsem tam byl, takže já jsem zkušený. K pivu mám velmi kladný vztah, ale v sezóně to musí člověk omezit. Když to jde, tak zajdu rád na pivo,“ usmíval se hráč s céčkem na dresu.

Každoroční akce proběhne v pondělí 10. listopadu od 17 hodin v baru D2, Palackého 642/13 (naproti střední a vyšší zdravotnické školy). Za Kohouty se setkání zúčastní kapitán Pavel Patera, brankář Jiří Trvaj a obránce Ivan Majeský. Neváhejte a přijďte strávit příjemný večer s vašimi oblíbenci!