HC Olomouc přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok!

Klub
O L O M O U C – Rok se s rokem sešel a jsou tu znovu ty nejkrásnější svátky v roce, Vánoce. Stejně jako ostatní, i vedení klubu a hráči budou trávit vánoční svátky, alespoň z části, s rodinami, ještě předtím se však rozhodli popřát Vám, olomouckým fanouškům, a to nejen k Vánocům.

Stejně jako v minulých slovech se přání za celý realizační tým a hráče ujal trenér Zdeněk Venera. „Je to sice taková fráze, ale já to nemůžu vynechat, takže bych chtěl popřát hlavně zdravíčko, protože je to důležité jak v životě, tak ve sportu. Co se týká hokeje, chtěl bych popřát, ať se jim tu líbí, ať sem chodí rádi, abychom předváděli takové výkony, které je budou bavit a abychom uhráli takový výsledek, se kterým budou spokojení,“ řekl zkušený kouč.

přání se pak přidala i marketingová manažerka Zuzana Němcová. „Chtěla bych za celé vedení klubu popřát šťastné a veselé vánoční svátky, hodně štěstí a zdraví do nového roku a ať i my přispějeme k jejich spokojenosti,“ dodala.

Za redakci webových stránek Vám, fanouškům olomouckého hokeje, přejeme krásné prožití vánočních svátků, hodně štěstí, zdraví a nezapomenutelných, nejen hokejových, zážitků v novém roce. Ať vám naše články dělají jen radost.