Hituj, skóruj, blokuj! Na duelu se Zlínem se otevře Radegast zóna hokejových bojovníků

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí fanoušci se mohou těšit během pátečního moravského derby se Zlínem na neobvyklou podívanou. Znovu po roce zamíří do hanácké metropole Radegast zóna hokejových bojovníků, která fanouškům nabízí reálný zážitek ze sportu tvrdých mužů. Čtyři stanoviště s unikátními trenažéry a neobvyklý přestávkový program dává možnost všem návštěvníkům prožit si klíčovou úlohu řízných hokejistů.

Radegast zóna nabídne divákům hned několik možnosti, jak si vyzkoušet tvrdou realitu zápasů přímo na vlastní kůži. Hituj! Skóruj! Blokuj! To vše si mohou návštěvníci pátečního duelu se Zlínem otestovat na stanovištích rozesetých po ochozech Zimního stadionu v Olomouci.

Konkrétně půjde o hitovací trenažér i stanoviště s možností vystřelit si na 3D brankáře. Na dalším stánku pak bude k dispozici prezentační stěna s VR brýlemi navozující virtuální realitu, tedy žhavá novinka posledních měsíců v oblasti hokejové přípravy. Na tribunách bude také všem k dispozici také 3D fotostěna.

Krom toho budou průběhu komerčních přestávek a druhé pauzy mezi třetinami mezi fanoušky vystřelována trika od partnera akce – pivovaru Radegast. Hlavním hřebem celé akce pak bude rozhodně střelba na plexisklo.

Vybraní fanoušci budou během druhé přestávky takřka nechání napospas dělovce od modré v podání jednoho z vybraných hráčů olomoucké juniorky – před sebou budou mít jen obdélníkové plexisklo a na hlavě ochrannou helmu. Nasimulování clonění střely je tak takřka dokonalé. A vše je navíc bezpečné, i proto se v loňském roce tato akce dočkala velké obliby ve všech extraligových arénách

Tváří celého doprovodného programu se stal olomoucký obránce David Škůrek, který i díky svému somatotypu a hernímu stylu pravidelně vede týmové bodování Radegast indexu. Momentálně mu patří čtvrtá příčka, letos už zblokoval 25 střel. Zažij něco podobného, co je pro Davida denní chleba! Hituj! Skóruj! Blokuj!

Odkaz na facebookovou událost akce najdete zde.