Radegast zóna nabídne divákům hned několik možnosti, jak si vyzkoušet tvrdou realitu zápasů přímo na vlastní kůži. Hituj! Skóruj! Blokuj! To vše si mohou návštěvníci pátečního zápasu s Třincem otestovat na stanovištích rozesetých po ochozech Zimního stadionu v Olomouci.

Konkrétně půjde o hitovací trenažér i stanoviště s možností vystřelit si na 3D brankáře. Na dalším stánku pak bude k dispozici prezentační stěna s VR brýlemi navozující virtuální realitu, tedy žhavá novinka posledních měsíců v oblasti hokejové přípravy. Na tribunách bude také všem k dispozici také 3D fotostěna.

Krom toho budou průběhu komerčních přestávek a druhé pauzy mezi třetinami mezi fanoušky vystřelována trika od partnera akce – pivovaru Radegast. Hlavním hřebem celé akce pak bude rozhodně střelba na plexisklo.

Vybraní fanoušci budou během druhé přestávky takřka nechání napospas dělovce od modré v podání jednoho z vybraných hráčů olomoucké juniorky – před sebou budou mít jen obdélníkové plexisklo a na hlavě ochrannou helmu. Nasimulování clonění střely je tak takřka dokonalé. A vše je navíc bezpečné, i proto se v loňském roce tato akce dočkala velké obliby ve všech extraligových arénách

Tváří celého doprovodného programu se stal tentokrát olomoucký obránce Jan Švrček, který zaujal po konci ve Spartě olomoucké trenéry v letní pauze právě díky povaze buldoka. Momentálně mu v Radegast indexu patří desátá příčka v celé extralize, letos už zblokoval 36 střel a rozdal 54 hitů. Zažij něco podobného, co je pro Honzu denní chleba! Hituj! Skóruj! Blokuj!

Odkaz na facebookovou událost akce najdete zde.