Ideální vánoční dárek? Vstupenky na extraligový hokej!

Klub
O L O M O U C – Doba vánoční se blíží! Co mám dát vnukovi? A příteli či přítelkyni, manželovi či manželce? Vedení klubu HC Olomouc velké části fanoušků usnadňuje rozhodování, protože mimořádně pouštíme do on-line předprodeje v rámci sítě Ticketportal vstupenky na všechna domácí utkání olomouckých hokejistů do konce kalendářního roku. Jedinou výjimkou bude souboj s Kometou, na tento duel budou platit jako tradičně zvláštní ticketingová opatření.

Konec listopadu a celý prosinec je období pravdy. Právě během těchto 40 dnů většinou začíná dostávat extraligová tabulka jasnější kontury. Týmy se rozdělují na aspiranty na Prezidentský pohár a bojovníky o holé přežití mezi tuzemskou hokejovou smetánkou. Právě proto budou Hanáci potřebovat v nadcházejících týdnech extrémní diváckou podporu!

I z těchto důvodů klub sáhl k ticketingové strategii, která bude pro mnoho zájemců o koupi lístků pohodlnější! Právě nyní jsou tak do sítě Ticketportal puštěny bloky vstupenek na všechna domácí utkání HC Olomouc do konce kalendářního roku, ne pouze jednotlivé duely s týdenním předstihem, tak jak tomu bylo zvykem od letní přípravy.

Je libo narozeninový dárek nebo dokonce ten vánoční? Lístek na vaše oblíbené místo v oblíbeném sektoru je ideální tip. Vše z tepla domova v prostředí příjemného uživatelského prostředí platformy Tickeportal. Nyní máte možnost vybrat si z pestré nabídky soupeřů s dostatečným předstihem. Jedinou výjimkou bude moravské derby s Kometou, jež se hraje na Štěpána. Režim prodeje vstupenek bude u tohoto duelu tradičně upraven, první zájemci si na ně lístky mohou zakoupit osobně až od 17. prosince.

Seznam domácích zápasů HC Olomouc na konci roku 2018

pátek 23. listopadu Olomouc – Bílí Tygři Liberec (18:00)
pátek 30. listopadu Olomouc – Mladá Boleslav (18:00)
pátek 7. prosince Olomouc – Zlín (18:00)
středa 19. prosince Olomouc – Karlovy Vary (18:00)
středa 26. prosince Olomouc – Kometa Brno (18:00) –
vyjmuto z hromadného předprodeje
neděle 30. prosince Olomouc – Vítkovice (17:00)

Předprodej na utkání s Kometou Brno 26. prosince

Předprodej na pokladnách zimního stadionu bude probíhat v následujících termínech: pondělí 17. prosince od 15:00 do 17:00
úterý 18. prosince od 15:00 do 17:00
úterý 25. prosince od 16:00 do 17:00

Internetový předprodej na portálu Ticketportal bude spuštěn 20. prosince v 9:00. V den utkání budou pokladny otevřené od 16:00, tedy dvě hodiny před začátkem utkání.
Upozorňujeme, že je možné koupit maximálně 4 vstupenky na osobu!