Informace k předprodeji na atraktivní utkání s Kometou

Klub
O L O M O U C – Olomoucký zimní stadion čeká první velká zátěžová zkouška letošní sezóny. Extraligové derby mezi kohouty a Kometou Brno bývá tradičně fanouškovsky atraktivním duelem, s čímž úzce souvisí i enormní zájem o vstupenky na tento zápas. První letošní duel s úřadujícím mistrem je naplánován na sobotu 22. září se startem v 17:00, letos poprvé je mimořádně uzpůsoben i předprodej vstupenek.

Jako tradičně proběhnou osobní předprodeje na pokladnách olomouckého Zimního stadionu. Ty je naplánovány v následujících termínech:

• úterý 18. září, 15:00 – 17:00
  • středa 19. září, 15:00 – 17:00
  • pátek 21. září, 16:00 – 17:00

Spuštění internetového předprodeje prostřednictvím platformy Ticketportal proběhne až ve čtvrtek 20. září v 9:00. Doprodej zbylých lístků se poté uskuteční ještě v den zápasu na pokladnách Zimního stadionu, které budou otevřeny od 15:00.

Upozorňujeme návštěvníky, že na tento zápas je z důvodu velkého zájmu umožněn prodej maximálně 4 lístků na osobu!

Moravské derby je zároveň prvním televizním zápasem Olomouce v této sezóně, do svého programu jej zařadila stanice O2 sport.