Informace k předprodeji na utkání s Mladou Boleslaví a Pardubicemi

Klub
O L O M O U C – Olomoučtí hokejisté pokračují v dlouhé sérii domácích zápasů. Hanáčtí fanoušci se tak mohou těšit na konci základní části z opravdu velké porce hokeje. Další veledůležitý duel Tipsport extraligy přivítá plecharéna již v pátek 1. března od 18:00, kdy se kohouti střetnou s Mladou Boleslaví. Vstupenky na bitvu s Bruslaři jsou již k dispozici v síti Ticketportal, osobní předprodej na pokladně Zimního stadionu v Olomouci je naplánován na čtvrtek 28. února od 16:00 do 17:00. Zbylé lístky pak budou připraveny i v den zápasu na místě konání, prodejní místa se otevírají dvě hodiny před úvodním buly.

Do on-line předprodeje se dostaly i vstupenky na nedělní domácí duel s Pardubicemi (3. března od 17:00). Mimo síť Ticketportal je můžete získat i na osobním předprodeji naplánovaném na sobotu 2. března od 10:00 do 11:00.