Informace k předprodeji na utkání s Pardubicemi a Zlínem

Klub
O L O M O U C – Maraton domácích zápasů pokračuje! Hanáci se tentokrát utkají v neděli 3. března od 17:00 v klíčovém souboji o příslušnost k elitní šestce tabulky s Pardubicemi, jež okupují spodní příčky a myslí už spíše na udržení extraligového statutu. Vstupenky jsou již delší dobu k dispozici v síti Ticketportal, zároveň je naplánován i osobní předprodej na pokladně Zimního stadionu v Olomouci, jež proběhne v sobotu 2. března od 10:00 do 11:00. Neprodané lístky pak budou připraveny i v den utkání na místě konání, prodejní místa otevírají dvě hodiny před startem extraligového zápasu.

Do on-line předprodeje se dostaly i vstupenky na úterní moravské derby se Zlínem (5. března od 17:30). Mimo síť Ticketportal je můžete získat i na osobním předprodeji naplánovaném na pondělí 4. března od 16:00 do 17:00.