Informace k předprodeji na utkání s Trenčínem

Klub
O L O M O U C – Olomoucký A-tým pokračuje i tento týden v perném zápasovém programu. Kromě úterního představení ve Zlíně se totiž ukáže i domácímu publiku, když přivítá letošní slovenské vicemistry z Trenčína. Již tradiční olomoucký soupeř v letní přípravě tentokrát přijede na Hanou ve čtvrtek 30.8. Vzájemný duel s kohouty je naplánován na 17:00. Osobní předprodej na toto mezinárodní střetnutí se uskuteční ve středu 29. srpna od 16:00 od 17:00 na pokladnách zimního stadionu, ten internetový na stránkách Ticketportalu již byl spuštěn v minulých dnech. Pokladny budou v den střetnutí otevřeny minimálně dvě hodiny před začátkem zápasu. Upozorňujeme, že i nadále je uzavřeno prodejní místo u Slovanského domu.