Informace k předprodeji na utkání se Zlínem

Klub
O L O M O U C – Po moravské bitvě proti Vítkovicím čeká na kohouty další domácí derby! V pátek 1. listopadu od 18 hodin na svém ledě totiž přivítají PSG Berany Zlín. Ševce přijede podpořit určitě řada fanoušků, proto neotálejte, zajistěte si lístek a ukažte Zlíňákům, kdo je tady doma! Internetový předprodej na sítích Ticketportal již odstartoval, osobní předprodej na pokladnách zimního stadionu je naplánován na čtvrtek 31. října od 16 do 17 hodin. Zbylé vstupenky budou k dostání také v den zápasu a to nejméně dvě hodiny před úvodním buly.

Mimo předprodej na Zlín odstartuje v úterý 29. října v 10 hodin ráno také internetový předprodej na utkání 19. kola mezi Olomoucí a Kladnem! Osobní předprodej se uskuteční jako vždy den před utkáním, které se hraje v neděli 17. listopadu, o detailech Vás budeme informovat později.