Informace k utkání proti Mountfield HK

Klub
O L O M O U C – Na domácí zápas proti Mountfield HK hraný 29. 9. 2020 platí stejná pravidla jako v utkání proti Pardubicím. Střetnutí se může zúčastnit maximálně tisíc osob, proto na utkání bude umožněn vstup pouze majitelům permanentních vstupenek. Do volného prodeje půjdou jen vstupenky, které nebudou využity ze strany partnerů klubu. Prodej těchto vstupenek bude zahájen v úterý od 16:00 na pokladně zimního stadionu. Vzhledem k omezenému počtu v řádu desítek vstupenek bude možné zakoupit pouze 2 vstupenky na osobu tak, abychom mohli uspokojit co nejvíce zájemců o vstupenky. Jiným způsobem není možné vstupenky zakoupit. Žádáme zvláště hostující fanoušky o respektování tohoto pravidla.

Vzhledem k nařízením Ministerstva zdravotnictví se utkání bohužel může zúčastnit maximálně pouze 1000 osob. Všem majitelům permanentních vstupenek nicméně bude umožněn vstup na utkání - všechny doposud prodané permanentní vstupenky tedy zůstávají v platnosti.

Do volného prodeje půjdou vstupenky, které nebudou využity ze strany partnerů klubu. Prodej těchto vstupenek bude zahájen v úterý od 16:00 na pokladně zimního stadionu. Vzhledem k omezenému počtu v řádu desítek vstupenek bude možné zakoupit pouze 2 vstupenky na osobu tak, abychom mohli uspokojit co nejvíce zájemců o vstupenky.

Během utkání budou platit další vydaná hygienická opatření tak, jako při zápase 3. extraligového kola proti Pardubicím, včetně organizace vstupu na zimní stadion (viz. plánek ZS). Tímto všem divákům děkujeme za pochopení a dodržování všech nařízení a pokynů.

#VšeciSpolu