Informace k utkání proti Pardubicím

Klub
O L O M O U C (aktualizováno 25.09. v 10:59) – Na dnešním zasedání APK v Praze bylo odsouhlaseno, že extraliga pokračuje! Zítřejší zápas Hanáků proti Dynamu Pardubice odstartuje podle rozpisu v 18:00.

Vzhledem k nařízením Ministerstva zdravotnictví se utkání bohužel může zúčastnit maximálně pouze 1000 osob. Všem majitelům permanentních vstupenek nicméně bude umožněn vstup na utkání - všechny doposud prodané permanentní vstupenky tedy zůstávají v platnosti.

Do volného prodeje půjdou vstupenky, které nejsou využity ze strany partnerů klubu. Prodej těchto vstupenek bude zahájen v pátek od 16:00 na pokladnách zimního stadionu. Vzhledem k omezenému počtu v řádu desítek vstupenek bude možné zakoupit pouze 2 vstupenky na osobu tak, abychom mohli uspokojit co nejvíce zájemců o vstupenky.

Během utkání budou platit další vydaná hygienická opatření tak, jako při zápase 2. extraligového kola proti Liberci, včetně organizace vstupu na zimní stadion (viz. plánek ZS). Tímto všem divákům děkujeme za pochopení a dodržování všech nařízení a pokynů.

#VšeciSpolu