Informace k vrácení vstupného na druhý zápas se Zlínem

Klub
O L O M O U C – Majitelé vstupenek na druhé utkání předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy hrané 10. 3. bez diváků, kteří si vstupenky pořídili na pokladně zimního stadionu a požadují vrácení vstupného, mohou vstupenky vrátit na pokladně zimního stadionu od 25. 5. do 27. 5. Přesné termíny vrácení naleznete v článku.

Na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ze dne 10. 3. 2020 bylo rozhodnuto, že druhé utkání předkola Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy hrané právě 10. 3. 2020 bude bez účasti diváků. Majitelé vstupenek, kteří si vstupenky pořídili na pokladně ZS, mohou vstupenky vrátit na pokladně ZS v níže uvedených termínech:

25. 5. od 16 do 18 hodin
26. 5. od 16 do 18 hodin
27. 5. od 16 do 18 hodin

U těch držitelů vstupenek zakoupených na pokladně ZS, kteří nepřijdou vstupenky vrátit, bude mít olomoucký klub za to, že cenu vstupenky darovali svému oblíbenému hokejovému klubu.