Informace o kompenzacích za permanentky a jejich předprodeji na sezónu 2021/2022

Klub
O L O M O U C – Vedení klubu připravuje plán kompenzací za permanentky ze sezóny 2020/2021 a následný předprodej permic na ročník 2021/2022. Vzhledem k opravám střechy zimního stadionu, které omezují a místy znemožňují pohyb kolem a uvnitř zimního stadionu, není však možné, aby mohl být jakýkoliv plán kompenzací a předprodeje momentálně realizován. Kromě toho zatím není jasně dané, za jakých podmínek budou moci být diváci vpuštěni na zimní stadiony v rámci zápasů nadcházejícího ročníku Tipsport extraligy ledního hokeje. Klub tedy vyčkává, aby mohl konečný plán kompenzací a předprodeje jasně definovat.

Předpokládáme, že článek s konkrétními informacemi o kompenzacích za permanentky ze sezóny 2020/2021 a předprodeji permic na ročník 2021/2022 přineseme v průběhu července.

Veškeré připravované způsoby kompenzací však budou navazovat na již zveřejněné varianty při čtvrtfinálové sérii play-off proti HC Sparta Praha, které stále můžete využít zde.

Zároveň děkujeme všem svým permanentním fanouškům za trpělivost a jejich neutuchající podporu. Doufáme a věříme, že se v nové sezóně již budeme moci společně radovat z úspěchů našich hokejistů pravidelně přímo na zimním stadionu.