AKTUÁLNĚ! Informace o prodeji vstupenek na Generali Česká Cup proti Mountfield HK

Klub
O L O M O U C - Vzhledem k aktuálním vládním nařízením a bezpečnosti osob na zimním stadionu na utkání HC Olomouc – Mountfield HK v rámci Generali Česká Cup hrané 4. 8. 2020 půjde do volného prodeje pouze omezený počet vstupenek na sezení (vstupenky na stání nebudou k dispozici). Cena vstupenek do všech přístupných sektorů bude 100 Kč. Prodej vstupenek bude probíhat pouze v den utkání, a to od 15:00 na pokladnách zimního stadionu. Více informací naleznete v článku.

Prodej vstupenek

Na zápas HC Olomouc – Mountfield HK hraný 4. 8. 2020 půjde do prodeje maximálně 1 000 vstupenek. Prodej bude probíhat v den zápasu na pokladnách zimního stadionu od 15:00. Limit pro nákup vstupenek je 5 ks na osobu. Pro diváky budou připraveny 2 neprůchozí sektory (oddělené mobilními zábranami): sektor A + D (spojený tribunami A a D) a sektor B + C (spojený tribunami B a C). Vchody do těchto sektorů jsou rozděleny dle schématu níže. Pro sektor A + D bude připraven vchod u recepce. Pro sektory B + C budou přichystány vchod pod schody u budovy Magistrátu města Olomouce a vchod pod schody od Billy (od ulice Hynaisova).

K dispozici budou pouze místa na sezení, sektory D stání a C stání budou uzavřeny. Žádáme diváky, aby se usadili pouze na místo, na které si pořídili vstupenku. Diváci při vstupu na zimní stadion, pohybu a sezení musí mít nasazenou roušku, či použít jiné zakrytí nosu a úst. Prosíme také diváky, aby dodržovali dvoumetrové rozestupy a neshlukovali se.

Informace pro permanentkáře a vozíčkáře

Vzhledem k vládním opatřením a bezpečnosti osob na zimním stadionu už při předprodeji permanentek byl HC Olomouc nucen vyjmout z výhod permanentních vstupenek pro sezónu 2020/2021 volný vstup na veškerá přípravná utkání, včetně Generali Česká Cup. Aktuální vládní opatření toto stále neumožňují, a proto na tento zápas bohužel není možný volný vstup pro majitele permanentních vstupenek. Pokud samozřejmě postupem času dojde k uvolnění opatření do takové míry, že by bylo možné všechny majitele permanentních vstupenek na sezónu 2020/2021 vpustit bez potíží na přípravná utkání, klub jim samozřejmě volný vstup umožní, jak tomu bývalo už řadu let předtím. Na utkání také neplatí volný vstup pro děti s výškou do 120 cm a hráčské karty.

Mrzí nás to, ale z důvodu opatření a nařízení o pohybu osob v blízkosti hrací plochy a prostorů určených výhradně pro hráče nejsme schopni zajistit místa pro vozíčkáře, a ani jim tak nebude umožněn volný vstup.

Děkujeme za pochopení a z důvodu bezpečnosti nás všech dodržování nastavených pravidel a opatření!