Informace pro držitele poukazu VšeciSpolu GOLD

Jakub Škoda
O L O M O U C – V rámci akce VšeciSpolu na Spartu! a předprodeje permanentních vstupenek měli fanoušci možnost podpořit klub zakoupením nové permanentní vstupenky bez nároku vrácení vstupného za sezonu 2020/2021. Jako poděkování pro fanoušky, kteří podpořili klub v nelehké době, si klub připravil jednorázový vstup do zóny VIP. Kdy můžete využít svůj poukaz se dozvíte v tomto článku.

Kdy mohu voucher využít ?

Své právo na vstup do VIP zóny můžete využít na těchto utkáních:

29.10.2021 HC Olomouc VS. HC Motor České Budějovice

2.11.2021 HC Olomouc VS. HC Vítkovice Ridera

7.11.2021 HC Olomouc VS. HC Bílí Tygři Liberec

30.11.2021 HC Olomouc VS. HC Dynamo Pardubice

10.12.2021 HC Olomouc VS. BK Mladá Boleslav

21.12.2021 HC Olomouc VS. HC Škoda Plzeň

Svou rezervaci na jeden z výše uvedených zápasů zašlete na emailovou adresu permanentkari@hc-olomouc.cz. Do předmětu zprávy prosím uveďte Všeci Spolu GOLD a v textu zprávy uveďte Vaše jméno a utkání, při kterém chcete vstup do VIP využít. Při Vámi vybraném utkání poté budete mít u VIP vstupu nachystanou k vyzvednutí pásku opravňující ke vstupu do VIP.

„Ještě jednou bychom chtěli vyjádřit vděk všem fanouškům, kteří náš klub významně podpořili po sezoně, která pro nás byla nejen z finančního hlediska velmi náročná. Po uvedení jejich jmen na třetí sadě dresů je toto z naší strany další forma poděkování.“ říká marketingový manažer Simon Vejtasa.