Junioři zaznamenali 3. výhru v řadě, Jihlavě dali 5 gólů

Kristýna Nováková
J I H L A V A – Hanáci ve čtvrtém zápase Juniorské ligy akademií zaznamenali třetí výhru za sebou. Po dvou domácích zápasech se v pátek podruhé v sezoně vydali na venkovní zápas, a to do Jihlavy. Lepší vstup do utkání měli domácí, kteří se prosadili už ve 3. minutě. Olomouc však dokázala o čtyři minuty později odpovědět trefou Daniela Ministra. Do šaten ale odcházeli klidnější domácí, sedm vteřin před zazněním sirény se totiž trefil Josef Vyvial. Na začátku druhé třetiny pak náskok Dukly zvýšil Patrik Čermák. Olomouc se však hnala za vyrovnáním, ve 30. minutě využil přesilovou hru Matěj Tomajko a ještě do konce druhé dějství vyrovnal Tomáš Krupa. Ve třetí třetině pak svěřenci trenéra Berana otočili vývoj zápasu góly Tomáše Krupy a Jana Štědrého.