KOHOUT HLEDÁ SLEPICI! HC Olomouc rozjíždí novou fanouškovskou seznamku

Redakce
O L O M O U C – Olomoucký hokejový klub si nesmírně váží podpory fanoušků napříč všemi věkovými kategoriemi. Je si zároveň moc dobře vědom toho, že uplynulé dva roky nebyly ideální v mnoha směrech, zejména tedy v navazování nových sociálních kontaktů. I proto se tedy rozhodl fanouškům dopomoci v hledání nových životních partnerů v seznamce „Kohout hledá slepici".

„Od 1. dubna rozjíždíme zcela nový projekt, který bude v našich končinách naprosto ojedinělý. Zatím to zkusíme tímto způsobem, avšak v budoucnu plánujeme i reality show, která se pod stejným názvem bude vysílat na našem YouTube kanálu,“ řekl k seznamce marketingový manažer klubu Simon Vejtasa

Účastníky seznamky KOHOUT HLEDÁ SLEPICI žádáme o spolupráci

Jak je dobře známo, hokejové fanouškovství se dědí z generace na generaci. I na toto bere olomoucký hokejový klub ohled. Prosíme tedy, aby účastníci seznamky ihned po seznámení se s novým protějškem začali pracovat na vzniku malých kuřátek. Ta by pak měla být již od útlého věku vedena k návštěvě domácích zápasů v plecharéně. Jedině takto se totiž později z kuřátek mohou stát opravdoví kohouti! Každá „slepice“ by měla přivést na svět minimálně tři potomky v rámci jedné domácnosti.

Budeme však rádi za každou novou známost, a proto jsme otevřeni úplně všemu. Pokud budou chtít i kohouti najít své kohouty nebo slepice své slepice, není problém to v emailu napsat do předmětu. Podle toho vám přiřadíme novou známost a vy si s ní okamžitě budete moci začít psát!

Jak by mohl takový email vypadat

Rozumíme tomu, že se možná budete kapánek stydět, a tak jsme si pro vás připravili koncept emailu, který by mohl stát za to. Samozřejmě pro každého je to individuální a kreativitě se meze nekladou.

„Ahoj, jmenuji se Lukáš Kohout a je mi 24 let. Za svůj mladý život jsem už toho dokázal hodně. Mám dokonce třípatrový kurník, kde si můžeš udělat co nejlepší pohodlí. Samozřejmostí je i rozlehlý dvorek, kde budeš mít spoustu času na vycházky. Pokud tě má nabídka zaujala, napiš mi. Budu se těšit, Kikirikí!“

Patron seznamky: Alex Rašner

K projektu KOHOUT HLEDÁ SLEPICI se vyjádřil i jeho patron Alex Rašner (na fotce dole). „Sám slepičky poznávám opravdu velice rád, často si s nimi hraji ve své ohrádce a ještě raději je proháním ve volném výběhu.“ Co tím chtěl říct, nevíme, nicméně jeho současná slepička asi nebude mít radost.

Koukněte na tu miloučkou tvářičku. Chcete ho?

I na to jsme ale připraveni! „Samozřejmě se může stát, že daný kohout či daná slepice nebudou ve vztahu spokojeni. Pro tuto variantu máme naplánován i pořad „Výměna slepic“, v níž si dané slípky budou moci vyzkoušet pobyt i v jiném kurníku. Pokud se jim tam bude líbit, bude určitě možnost trvalé výměny,“, dodal Simon Vejtasa.

Jak vám asi došlo, tento článek vznikl pouze pro pobavení. Avšak emaily nám určitě posílejte, a to na adresu vsecispolu@hc-olomouc.cz. Čas máte do 8.4. Tři nejoriginálnější a zároveň nejvtipnější inzeráty vyhrají poukaz do Bistro MT Tasty. Všem fanouškům přejeme hezkého Apríla!

P.S. Promiň Alexi, víme, že jsi hodný kluk, snad nebudeš mít žádné problémy. :D