Klub má za sebou první společenský večer. Vydařil se, říká spokojeně Cartelli

Klub
O L O M O U C – Olomoucký hokejový klub má za sebou první úspěšně zvládnutý společenský večer. Ten se konal 13. února v hotelu NH Olomouc Congress, zúčastnili se ho současní i bývalí hráči hanáckého celku, lidé z vedení klubu, partneři a samozřejmě i vy, fanoušci Kohoutů. O zábavu se starala hned trojice hudebních skupin či bavič Zdeněk Izer. Závěrem se také vydražily dresy a výtěžek z nich půjde na dobrou věc. Marketingový manažer klubu Mario Cartelli tak mohl být spokojený.

„Jestli mohu skromně vyjádřit své nadšení, myslím, že se společenský večer velmi vydařil,“ usmíval se Cartelli, který pokračoval. „Chtěl bych poděkovat všem, kteří se plesu zúčastnili, také chci poděkovat partnerům plesu, organizátorům a všem ostatním, kteří se na této akci podíleli. Sám za sebe moc děkuji Martinu Rakovi, který byl strůjcem a hybnou silou organizace a příprav společenského večera,“ doplnil bývalý obránce.

A jak vlastně celý večer probíhal? Společenský večer slavnostně svými proslovy otevřeli Jan Tomajko, vlastník klubu a asistent hlavního trenéra, a primátor města Olomouce Antonín Staněk. Následně hrály k poslechu a tanci skupiny Kolorez, The Rockset Tribute Revival nebo Peter Bič Project. K vidění byla také ukázka latinskoamerických tanců, kouzla a triky kouzelníka Štěpána Šmída, či vystoupení baviče Zdeňka Izera, který celý večer provázel.

Vrcholem večera byla předpůlnoční dražba. V aukci byl dres Jiřího Hudlera, olomouckého odchovance, který momentálně působí v zámořské NHL v týmu Calgary Flames, a dres Pavla Skrbka z výročního utkání proti Kometě Brno, jenž byl navíc podepsán všemi hráči současného celku Kohoutů. Celkem se za oba cenné artefakty podařilo získat 55 000 Kč. „Výtěžek bude rovnoměrně rozdělen a poslán do společností, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Jedná se o Tyflocentrum Olomouc a Společnost pro ranou péči,“ upřesnil Cartelli.