Třicetiletý Bartoň si připsal v anketě Kohout měsíce již své druhé vítězství, radost měl ovšem stejně velkou, jako když vyhrál poprvé. "Jsem moc rád, je to pro mě příjemné. Po těch letech, co hraji v Olomouci, je to pro mě útěcha, jsem šťastný a moc si toho cením. Chci poděkovat spoluhráčům, kteří mi k tomu pomohli," reagoval na zprávu o svém triumfu.

⇒ Jakub Bartoň

"Asi tady mám i několik fanoušků, kteří hlasují pořád pro mě. Je to díky nim, ale je pravda, že nemám nějaké výkyvy, že sezónu jsem neodehrál špatně. Teď jen doufám, že v té nejdůležitější části zaberu ještě víc a že se v play-off předvedu," přeje si vlasatý obránce Mory.

A zabrat by potřeboval už v pátek a v sobotu v Benátkách, kde se budou Kohouti snažit smazat porážku ze druhého čtvrtfinále "Vítězství mě bude motivovat, aby to nevypadalo jako náhoda. Všichni před sebou máme hodně práce a budeme chtít udělat velký úspěch," dodává.

Na druhém místě v únorovém hlasování skončil Petr Haluza, třetí místo patří Radimu Kucharczykovi, mimo bednu se umístili útočníci Milan Ministr a Petr Kolouch.

V součtu všech měsíců vede právě Jakub Bartoň, těsně druhý je Petr Haluza, třetí Radim Kucharczyk, čtvrté a páté místo patří oběma gólmanům, kteří si od minulého měsíce pouze prohodili pozice.

Kohout měsíce února – TOP FIVE

1. Bartoň Jakub    283 bodů
2. Haluza Petr 	   264 bodů
3. Kucharczyk Radim  173 bodů
4. Ministr Milan   161 bodů
5. Kolouch Petr    160 bodů

Jednotlivé měsíční výsledky se sčítají tímto způsobem: první místo v měsíčním bodování = 10 bodů, druhé místo = 9 bodů atd.

V měsíci březnu však dojde ke změně. Vzhledem k tomu, že play-off je vrcholem sezóny, získají hráči do celosezónního hodnocení dvojnásobný počet bodů. Tedy první místo = 20 bodů, druhé místo = 18 bodů atd.

Kohout sezóny – průběžné pořadí do 5. místa

1. Bartoň Jakub    49 bodů
2. Haluza Petr     48 bodů
3. Kucharczyk Radim  38 bodů
4. Žigárdy Štefan   28 bodů
5. Kašík Libor     26 bodů