Kohouti si nechali změřit zrak

Klub
O L O M O U C – K tomu, abyste odehráli dobré utkání, je potřeba mít velmi dobrý zrak. Proto se obránce Dalibor Řezníček s útočníkem Vilémem Burianem rozhodli, že si jej nechají změřit. Společně s trenérem Zdeňkem Motákem proto zamířili do Flora Optik ve Wolkerově ulici.

„Brýle nosím již několik let. Jsem tedy rád, že díky měření zraku přesně vím, jak na tom jsem. Navíc je tady velice příjemné prostředí. Návštěva proběhla rychle a bez čekání. Proto mohu Flora Optik jen doporučit,“ řekl po vyšetření Zdeněk Moták

Optika nabízí kromě samotného měření i pravidelný zrakový screening společně s mapováním zakřivení a tloušťky rohovky, které kontroluje stav celého předního segmentu oka i s měřením vnitroočního tlaku. Procedura probíhá za použití nejpřesnějších optických přístrojů - DNEye scannerů, které měří ve 3D za pomocí 7 000 měřících bodů pro nejostřejší vidění.

V případě zjištění oční vady mohou zákazníci vše zkonzultovat na místě s očním lékařem. Zaměstnanci optiky jim následně pomohou s výběrem brýlí či kontaktních čoček. Sortiment je široký a zahrnuje nejen dioptrické brýle, ale i ty sluneční. Vyberou si tak děti i dospělí.

„Sport v aktivní i „fanouškovské“ formě je nedílnou součástí našeho volného času, a tak sami dobře víme, jak je zrak při sportování, a nejen tam, důležitý. Proto nám spojení Flora Optik s HC Olomouc dávalo smysl a doufáme, že naše spolupráce bude přínosem pro hráče jak na ledě, tak i mimo něj“, uvedlo vedení Flora Optik.

Pokud tedy potřebujete nové brýle či kontaktní čočky, neváhejte zajít na Wolkerovu 22 v Olomouci. Dočkáte se profesionálního servisu a odejdete s pocitem, že je o váš zrak postaráno.