Kohouti vrátili Plzni porážku z loňského čtvrtfinále

Kristýna Nováková
O L O M O U C – V osmém kole extraligy Kohouti v Plecharéně přivítali svého přemožitele z loňského čtvrtfinále play off – HC Škodu Plzeň. O první gólový zápis se svou premiérovou trefou v této sezóně postaral Jan Jaroměřský. Domácí se ovšem z vedení neradovali dlouho - při hře 4 na 4 vyrovnal plzeňský kapitán Milan Gulaš. V závěru první třetiny se olomouckým podařilo dostat puk za Frodlova záda ještě jednou, zároveň však došlo k posunutí brány a gól tak nemohl platit. Ve druhé třetině se po špatné rozehrávce plzeňského gólmana zmocnil puku Miroslav Holec, jenž následně adresoval přihrávku Jiřímu Ondruškovi a ten Moře opět vrátil vedení. Na konečných 3:1 pečetil nejlepší střelec Mory Zbyněk Irgl střelou do prázdné brány.