Nejlepší střelec Olomouce, Erik Hrňa, se vrací do Třince

Klub
O L O M O U C – Třetí nejproduktivnější hráč Olomouce a nejlepší střelec Kohoutů Erik Hrňa byl svým kmenovým týmem, Oceláři Třinec, povolán zpět. Celek s drakem na dresech se potýká s větší marodkou, a tak sáhl do rezerv. Šestadvacetiletý útočník se od pondělí tedy připravuje s Oceláři, o jeho setrvání v Třinci se teprve rozhodne.
⇒ Generální manažer Erik Fürst

Eriku Hrňovi se na hostování v Olomouci velmi dařilo. Stal se třetím nejproduktivnějším hráčem Kohoutů, získal i ocenění za hráče kola v utkání s Vítkovicemi. Svými úspěchy si vysloužil i titul nejlepší hráč extraligy za měsíc říjen v anketách Mladé Fronty a zpravodajského portálu hokej.cz. Že se mladému pravému křídlu daří, si nemohl nevšimnout jeho kmenový klub, Oceláři z Třince, a tak jej v neděli kvůli marodce povolali zpět. „Když jsme Erika Hrňu brali, věděli jsme, že si ho Třinec může za určitých podmínek stáhnout. Oceláři mají problém s nějakými zraněnými hráči, tak si ho vzali zpět,“ řekl Erik Fürst.

Nejlepší střelec bude Olomouckým určitě chybět, Kohouti však mají v první lize hned několik hráčů, kteří mohou Hrňu nahradit. Generální manažer Erik Fürst potvrdil, že se náhrada řeší. „Jak to budeme řešit, zatím neprozradíme, protože je prozatím otevřené, jestli se Erik vrátí zpátky nebo ne, protože řekli, že si ho stáhnou na dočasnou dobu. Je otázkou, zda to opravdu bude na určitou dobu nebo do konce sezóny. Každopádně se budeme snažit to nějak vyřešit,“ dodal.