Od 11. července si budete moci zarezervovat permanentku z pohodlí domova

O L O M O U C – Ještě jste si nestihli koupit permanentní vstupenku na nadcházející sezónu 2016/17? Nevadí, od pondělí 11. července si budete moci „permici“ zarezervovat z pohodlí domova, a to přes internetový systém. Permanentku pak bude možné zaplatit buď na sekretariátu klubu, nebo na pobočkách Ticketportalu, případně prostřednictvím internetu. Ve všech případech však permanentku po zaplacení obdržíte pouze na sekretariátu klubu.

V pondělí 11. července přesně v 9 hodin se na oficiálních webových stránkách HC Olomouc spustí internetový předprodej permanentních vstupenek. Vše najdete na místech, na která jste zvyklí. Pod záložkou „VSTUPENKY“ v sekci „Nákup on-line“.

Vybrat si budete moci jakoukoliv volnou sedačku, která tak rázem bude pro nadcházející sezónu jen vaše. Po rezervování vybrané sedačky budete mít tři možnosti:

a) S vytisknutou rezervací zajdete na sekretariát klubu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Permanentku následně obdržíte hned na sekretariátu klubu.

b) S vytisknutou rezervací zajdete na pobočku Ticketportalu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Po jejím uhrazení obdržíte na pobočce Ticketportalu voucher. Ten na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku. Seznam prodejních míst Ticketportalu naleznete ZDE.

c) Permanentku zaplatíte přímo prostřednictvím rezervačního portálu. Po zaplacení si vytisknete voucher, který na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku.

POZOR! Rezervace je časově omezená! Platnost rezervace je uvedena přímo na vytisknuté rezervaci.

Termíny, ve kterých si budete moct pro permanentky chodit na sekretariát klubu jsou následující: každý týden od úterý do čtvrtka v čase od 9 do 13 hodin. V případě nouze existuje také možnost dohody jiného termínu se sekretářem klubu Milanem Ministrem, a to prostřednictvím e-mailu hco@hc-olomouc.cz.

Ceny permanentních vstupenek na následující sezónu se pohybují v rozmezí od 2200 Kč do 3600 Kč. Všechny důležité informace o prodeji permanentek naleznete ZDE.