Cena permanentek a jednotlivých vstupenek

Na základní část sezóny 2019/2020 si na stání budete moci permici sehnat za 2 700 Kč, na sezení třeba do rohových sektorů za 3 200 Kč a do středních sektorů na delších stranách hřiště za 3 600 Kč. V případě sezení však budete mít nespornou výhodou v tom, že vámi vybranou sedačku budete mít zajištěnou po celou základní část. Vyhnete se také frontám u pokladen.

Výše jednotlivého vstupného na zápasy základní části se pohybuje v cenovém rozpětí od 120 Kč do 180 Kč. Pořízením permanentky však oproti jednotlivým lístkům, které byste si postupně kupovali na všechny duely základní části, můžete ušetřit 420 – 680 Kč.


Permanentku na sezónu 219/2020 si můžete on-line koupit ZDE


Přípravná utkání s permanentkou zadarmo!

Stejně jako v předchozích ročnících se i letos vyplatí pořídit permanentku zavčas, neboť díky ní budete moci navštívit všechny domácí přípravné zápasy HC Olomouc před základní částí 2019/2020 zcela zdarma! Pro ostatní návštěvníky bude nastaveno jednotné vstupné 50 Kč, a to bez ohledu na vybraný duel nebo na sektor, do kterého si dotyčný lístek pořídí.

Výhody pořízení permanentky?

  • Ušetříte 420 – 680 Kč, než kdybyste si postupně kupovali vstupenky na jednotlivé přípravné zápasy a utkání základní části.
  • Všechna domácí přípravná utkání pro sezónu 2019/2020 budete moci navštívit ZDARMA!
  • Vámi vybranou sedačku budete mít zajištěnou po celou základní část.
  • Vyhnete se frontám u pokladen.

Permanentku na sezónu 2019/2020 si můžete on-line koupit ZDE


Vybrat si můžete jakoukoliv volnou sedačku, která tak rázem bude jen vaše. Po rezervování vybrané sedačky budete mít tři možnosti:

a) S vytisknutou rezervací zajdete na sekretariát klubu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Permanentku následně obdržíte hned na sekretariátu klubu.

b) S vytisknutou rezervací zajdete na pobočku Ticketportalu, kde vámi rezervovanou permanentku zaplatíte. Po jejím uhrazení obdržíte na pobočce Ticketportalu voucher. Ten na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku. Seznam prodejních míst Ticketportalu naleznete ZDE.

c) Permanentku zaplatíte přímo prostřednictvím rezervačního portálu. Po zaplacení si vytisknete voucher, který na sekretariátu klubu vyměníte za vaši permanentku.

POZOR! Rezervace je časově omezená! Platnost rezervace je uvedena přímo na vytisknuté rezervaci.

Ceny permanentních vstupenek na sezónu 2018/2019 se pohybují v rozmezí od 2700 Kč do 4000 Kč.