Online prodej vstupenek na přípravná utkání startuje 3. srpna

Klub
O L O M O U C - Pokud i vy chcete Hanáky podpořit při domácích přípravných zápasech, rozhodně neváhejte si pořídit vstupenky. Internetový prodej v síti Ticketportal bude spuštěn ve středu 3. srpna od 10:00. Cena jedné vstupenky je 100 Kč. Prodej na pokladnách Zimního stadionu bude uskutečněn vždy až v den zápasů, přesněji dvě hodiny před úvodním vhazováním.

Na domácí přípravná utkání mají zdarma vstup všichni držitelé celosezonních permanentek (černá barva) a majitelé VIP karet. Držitelé permanentních vstupenek pouze na základní část (červená barva) nemají zajištěno předkupní právo na svá místa, doporučujeme jim tedy co nejvčasnější nákup vstupenek v síti Ticketportal, aby mohli utkání sledovat ze svých oblíbených míst na tribuně.