Pozor! Informace o vstupenkách na předkolo play-off se Zlínem!

Klub
O L O M O U C – Kohouti až do posledního kola statečně bojovali o přímý postup do čtvrtfinále, nakonec ale zamíří do předkola play-off. V tom je čekají dramatické moravské boje se Zlínem! První dva zápasy Hanáci proti Beranům odehrají v úterý 6. března od 17:20 a ve středu 7. března od 18:00. PŘEDPRODEJ na tyto duely startuje V PONDĚLÍ 5. BŘEZNA!

Cenové rozdělení vstupenek na Generali play off Tipsport extraligy

Předkupní právo pro permanentkáře

Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2017/18 mají předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy Generali play off Tipsport extraligy. Předkupního práva budou moci využít v termínech určených klubem. Vstupenky budou vydávány pouze po předložení permanentní vstupenky (výdej pouze na stejné místo permanentky).

OSOBNÍ PŘEDPRODEJ NA PRVNÍ DVA ZÁPASY PŘEDKOLA PLAY-OFF HRANÝCH V ÚTERÝ 6. BŘEZNA v 17:20 A VE STŘEDU 7. BŘEZNA v 18:00 PROBĚHNE NA POKLADNÁCH ZS V PONDĚLÍ 5. BŘEZNA DLE NÁSLEDUJÍCÍHO ROZPISU:

15:00 – 18:00 Majitelé permanentek ze základní části sezóny 2017/18

Majitelé permanentek mají možnost využít předkupního práva na OBA zápasy pouze v pondělí 5. března do 18 hodin!!!

18:00 – 20:00 Volný prodej

Volný prodej vstupenek na všechna neobsazená místa bude limitován v počtu 4 ks/zápas na osobu.

V pondělí 5. března ve 21 hodin bude spuštěn internetový předprodej na první i druhý domácí zápas předkola play-off.

Slevy

Děti do 120 cm – zdarma bez nároku na sedačku.
Vozíčkáři, kteří jsou držiteli průkazů ZTP/P – vstup zdarma (+ 1 doprovod také zdarma).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY FANOUŠKY!

Vedení klubu prosí fanoušky, aby na utkání přišli s dostatečným časovým předstihem. Turnikety na zimním stadionu nejsou schopny během několika málo minut pojmout stovky lidí. Děkujeme za pochopení.