Předčasně ukončené středeční utkání se dohraje DNES!

Klub
O L O M O U C – Na základě rozhodnutí ředitele APK LH se předčasně ukončené středeční utkání předkola Generali Česká play-off Tipsport ELH mezi HC Olomouc a HC Energie Karlovy Vary dohraje od druhé třetiny za stavu 2:0 dnes, tj. ve čtvrtek 9. 3., se začátkem v 18 hodin. Vstupenky na původně středeční utkání (tj. s datem 8. 3.) zůstávají v platnosti, a jejich majitelé tak můžou dorazit na dnešní utkání. Naopak se vstupenkami původně platnými na čtvrteční utkání (tj. s datem 9. 3.) se jejich majitelé na dnešní dohrávaný zápas nedostanou, nicméně zůstávají v platnosti na případné čtvrté utkání předkola (úterý 14. 3.). Neprodané (zbylé) vstupenky na předčasně ukončené utkání, které se bude dnes dohrávat, půjde zakoupit on-line nebo dvě hodiny před začátkem utkání na pokladnách ZS za jednotnou cenu 100 Kč.
  • Majitelé vstupenek s datem zápasu 8. 3. 2023 – Vstupenky zůstávají v platnosti na dnešní dohrávané utkání.

• Majitelé vstupenek s datem zápasu 9. 3. 2023 – Na dnešní dohrávané utkání jsou tyto vstupenky neplatné. Vstupenky však zůstávají v platnosti na případné čtvrté utkání (14. 3. 2023).

• Neprodané (zbylé) vstupenky na předčasně ukončené středeční utkání, které se dohrává dnes, půjde zakoupit za jednotnou cenu 100 Kč on-line nebo dvě hodiny před začátkem utkání na pokladnách ZS.