Přijďte na Společenský večer HC Olomouc! Volný prodej vstupenek zahájen

Klub
O L O M O U C – Blíží se historicky první Společenský večer HC Olomouc! Do prvního únorového dne měli přednostní právo na koupi vstupenek držitelé permanentek, v úterý 2. února však začal volný prodej! Společenský večer se koná v sobotu 13. února od 19:30 v NH Collection Olomouc Congress. Přijďte se společně s hráči či vedení klubu pobavit! Cena vstupenky, ve které je zahrnuto místo v sále a bohatý raut, se pohybuje od 800 do 900 Kč.

Představení či program akce naleznete ZDE

Jak si zarezervovat vstupenku?

Cena vstupenek je odstupňována dle sálů hotelu (viz níže). V ceně vstupenky je místo v sále a bohatý raut. Rezervovat vstupenky si můžete na emailu m.cartelli@hc-olomouc.cz. Do emailu prosím uvádějte vaše jméno, telefonní číslo a počet osob. Rezervace je platná až po emailovém potvrzení ze strany klubu. Vstupenky bude možné zakoupit až do vyprodání kapacity.

Sál Evropa: 1. patro, 490 míst k sezení, 900 Kč / osoba
Madrid: 1. patro, 160 míst k sezení, 800 Kč / osoba