Přijďte si zabruslit s Generali Pojišťovnou a.s.!

Klub
O L O M O U C – Společnost Generali pojišťovna a.s. si pro fanoušky olomouckého hokeje opět po roce připravila akci veřejného bruslení s doprovodným programem. Chybět nebudou ani olomoučtí hokejisté či sledgehokejisté, kteří se s vámi s radostí vyfotí a podepíšou vám suvenýry i podpisové kartičky. Těšit se můžete také na Kokrhéla či maskota pojišťovny Generali. Proto neváhejte a přijďte si zabruslit ve středu 20. listopadu od 17 do 19 hodin na Zimní stadion v Olomouci.

Na malé i velké bruslaře se těšíme ve středu 20. listopadu od 17:00 do 19:00 na ledové ploše zimního stadionu v Olomouci! Pojišťovna Generali si pro ně nachystala rovnou dvě hodiny bruslení s doprovodným programem a chybět nebudou ani zástupci A-týmu! Olomoučtí hráči s fanoušky vyjedou na led a rádi vám zapózují na společné foto či vám podepíšou hokejové suvenýry či podpisové kartičky.

Chybět nebude ani klubový maskot Kokrhél, kterému bude sekundovat maskot Generali Pojišťovny a.s. Pokud si budete chtít vyzkoušet střelbu na bránu, trenér brankářů Jan Littner bude přítomen se svými svěřenci, kteří vám rozhodně nedají žádnou trefu zadarmo. To samé platí pro brankáře olomouckých sledge hokejistů. Pod dozorem hráčů ze SOHO Olomoučtí kohouti si malí i velcí bruslaři můžou zkusit, jak se sedí na sledge a jak se na brankáře střílí para hokejistům.

Pro vstup na zimní stadion využijte vchod vedle vrátnice. Následně se dáte dveřmi napravo od Skleněnky a budete pokračovat ke střídačkám, kde se můžete přezout do bruslí. Mějte prosím na paměti, že zapůjčení bruslí a jejich broušení bohužel není na zimním stadionu možné. Věci, které si po dobu konání akce odložíte na střídačkách, nenechávejte bez dozoru.