Přijďte si zasportovat s olomouckými hokejisty na Rodinný den!

Redakce
O L O M O U C – Po roce se Olomouc opět může těšit na Rodinný den s NP Bělidla. A ani tentokrát tam nebudou chybět olomoučtí hokejisté! Ti si pro všechny návštěvníky nachystají sportovně zaměřená stanoviště, která doplní už tak bohatý program celé akce. Zúčastní se více jak dvacet hokejistů HC Olomouc. Rodinný den se koná již 20. května od 10:00 do 15:00 u Nákupního parku Bělidla.

Pokud hledáte zábavu pro celou rodinu, pak určitě nesmíte chybět na Rodinném dnu, který spoluorganizuje NP Bělidla a HC Olomouc. V režii olomouckých hokejistů bude pět sportovních stanovišť, nákupní park si pak vzal do parády bohatý doprovodný program. Návštěvníci se tak krom pohybových aktivit můžou těšit třeba na Aleše Lopraise se závodním speciálem pro Rallye Dakar, fotokoutek, malování na obličej, hudební a taneční vystoupení nebo na pěnové hrátky pod vedením hasičů. Krom toho bude pro všechny děti zmrzlina zdarma!

U pěti sportovních stanovišť se hráči budou střídat po zhruba dvou hodinách. Celkem se všichni návštěvníci můžou těšit na patnáct hráčů A-týmu a skoro stejně tolik hráčů mládeže. Dorazí také trenéři brankářů Jan Littner a Tomáš Pospíšil. Krom toho, že budou mít na starost jednotlivá stanoviště, budou samozřejmě všichni hráči připravení na společné focení či rozdávání autogramů.

Zúčastní se

A-tým: Jakub Herman, Jan Jaroměřský, Martin Vyrůbalík, Jiří Řípa, Vilém Burian, Miroslav Holec, David Škůrek, Robin Staněk, Jakub Galvas, Lukáš Galvas, Lukáš Spurný, Aleš Jergl, David Ostřížek, Rok Macuh a Antonín Pechanec.

Mládež: Josef Podlaha, Adam Schejbal, David Smejkal, Tomáš Fajgl, Martin Pěcha, Petr Bahounek, David Kalač, Matěj Tomajko, Jan Beier, Radek Jelínek a Matěj Kořenek.

Rodinný den se koná v areálu Nákupního parku Bělidla, 20. května 2017 od 10:00 do 15:00

.