První potvrzený odchod. Aleš Jergl nebude v další sezóně hrát za Olomouc

Klub
O L O M O U C – Po konci sezóny olomouckého A-týmu se postupně začínají na pořad dne dostávat jednání o smlouvách pro příští sezónu. První změnou v kabině je již potvrzený odchod šikuly Aleše Jergla. „S Alešem jsme jednali o pokračování v klubu, na nové smlouvě jsme se ale bohužel nedomluvili," potvrdil spekulace médií generální manažer klubu Erik Fürst. Kroměřížský odchovanec odehrál za Olomouc v součtu 1. ligy a extraligy celkem 202 soutěžních utkání. Svůj první start za áčko si připsal coby mladý junior už v roce 2013 v legendárních barážových bojích. Letos sice byl na začátku sezóny na hraně sestavy, nicméně během podzimu se propracoval v člena elitní formace Hanáků a patřil mezi jednoho z ofenzivních lídrů, když si průběhu nedávno skončené sezóny v 51 zápasech připsal 17 branek a 14 asistencí. Vedení klubu děkuje Aleši Jerglovi za jeho působení na Hané a přeje mnoho štěstí v další životní kapitole.